Благодійна акція "Світло добра в мойї душі"

З 1 по 19 грудня учгі школи брали участь у благодійній акції "Світло добра в моїй душі".

Мета акції - розвиток і збереження в школі благодійної діяльності як норми суспільного життя. Цей проект надав можливість наблизити життєдіяльність дітей до дорослого життя, сприяв вихованню потреби і навичок благодійності як практичного втілення національних та загальнолюдських цінностей. Миротворча ініціатива не залишила байдужими ні школярів, ні батьків. Акція організована так, щоб учні отримали особистий досвід етичних переживань і відчуття своєї значущості, здібності допомогти, радощів від співпереживання. Результати заходу: була зібрана благодійна допомога у вигляді косметичних подарунків для воїнів, які знаходяться у зоні проведення АТО, також учні школи написали привітальні листівки. Допомога була вручена координатору Харківської Громадської ініціативи «Школярам і студентам про АТО» Вікторії Скляровій для подальшої передачі воїнам.

Детальніше дивитись тут.