Школа сьогодні

Харківська загальноосітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Харківської міської ради Харківської області заснована у 1962 році.

/Files/images/Школа.JPG

"Тільки взаємність співтворчості, співробітництва, тільки любов, що проявляється в найтонших формах педагогічної майстерності; тільки повага та ствердження гідності, тільки оптимізм та глибоке розуміння дитини" - кредо педагогічного колективу школи.

Педагогічний колектив школи прагне створити ефективну модель школи з найбільш сприятливими умовами для розвитку особистості кожної дитини її життєвих компетенцій у відповідності з природними здібностями та фізичними можливостями.

/Files/images/IMG_4871.jpg

Для успішного навчання та виховання дітей їх праці та відпочинку у школі створено необхідні умови:

* просторі облаштовані кабінети;

/Files/images/кабінет1.jpg

* сучасний комп'ютерний клас;

/Files/images/Комп. клас.JPG

* спортивна зала;

/Files/images/1_3 - копия.JPG

* затишна їдальня;

/Files/images/столовая.jpg

* психолого - педагогічна служба;

/Files/images/DSC_0617.JPG

* стадіон та комплекс предмету "Захист Вітчизни";

/Files/images/12.JPG

* група подовженого дня;

/Files/images/DSC01094.JPG

* танцювальний та вокальний гуртки, гурток образотворчого мистецтва та дизайну, які створюють незвичайну атмосферу душевного комфорту, високого натхнення, найповніше розкривають природні здібності юних талантів;

/Files/images/Відкриття.JPG

* велику допомогу в соціалізації школярів та навчання їх науці управління шляхом участі у місцевому самоврядуванні надає шкільна молодіжна організація "Стимул", яка об'єднує учнів 5-11 класів

/Files/images/DSC05439.JPG