Зарахування до закладу освіти здійснюється згідно Наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"

Наказ від 01.06.2023 № 12-у "Про зарахування учнів до 1 класу"

Шановні батьки!

На сайті "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти" (https://school.isuo.ogr.ua/) згідно з покроковою інструкцією Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу.

Електронна реєстрація в ЗЗСО. Інструкція для батьків

Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заяву та підтвердити її наявними документами.

Звертаємо вашу увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

Лист Міністерства освіти і науки України від 16.04.2022 № 1/4202-22 "Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти"

Зарахування учнів до всіх класів здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування за наявності наступних документів:

- заява батьків (осіб, що їх замінюють);

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична картка встановленого зразка;

- особова справа для прийому в 2-9 клас;

- документ про наявний рівень освіти (крім дітей, які вступають до 1 класу).

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

До першого класу зараховуються діти з шести років.

Іноземці та особи без громадянства зараховуються до закладу освіти відповідно до законодавства України та міжнародних договорів.

У разі переходу учня до іншого закладу освіти для здобуття загальної середньої освіти у межах міста Харкова батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого закладу закладу.