/Files/images/00_кинижка виставка.jpg Тельна С.М. Просвітницька робота із здобувачами загальної освіти в закладі освіти у контексті формування правомірної поведінки молоді (тези на Круглому столі ""Реалізація прав засуджених в суспільстві змін: науковий і прикладний дискурс"

Доманова Я.М. Формування наскрізних компетентностей здобувачів освіти шляхом впровадження елементів stem-освіти в навчальну діяльність (виступ на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Інноваційні практики наукової освіти")

Тельна С.М. Методика СЕЕН та її застосування при викладанні історії та правознавства (виступ на XIV Міжнародній науково-практичній конференції "Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії" (до 300-річчя з дня народження Г.С.Сковороди))

Тельна С.М. Правовий форум-театр як шлях формування громадянської компетентності учнів при здійсненні правовиховної роботи

Доманова Я.М. Формування інформаційно-цифрової компетентності молодших школярів шляхом впровадження елементів STEM-освіти в умовах Нової української школ

Трясунова Т.А. Кроссенс "Цікаво про Сковороду"