2022/2023 навчальний рік

2023 рік - Диплом ІІ ступеня ХІV ОБЛАСНОЇ ОНЛАЙН-ВИСТАВКИ ЕФЕКТИВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ "ОСВІТА ХАРКІВЩИНИ ХХІ СТОЛІТТЯ".

2022 рік -Сертифікат семінару "Реформи в освіті - здорові та активні діти та молодь" в рамках Тринадцятої міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти -2022 навички сучасного вчителя Нової української школи". Майстренко Оксана Сергіївна, директор, вчитель біології, спеціаліст "вищої категорії".

2022 рік -Сертифікат ХІV Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми методики навчання історії, правознавства, громадянської освіти та географії" (до 300-річчя з дня народження Г.С. Сковороди), за підготовку та презентацію методичних матеріалів.

2022 рік- Сертифікат ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції "Інноваційні практики наукової освіти" (впровадження STEM - освіти) Доманова Яна Миколаївна, вчитель інформатики, спеціаліст " вищої категорії"

2021/2022 навчальний рік

- Диплом Міністерства освіти на науки України та Науково-дослідного інституту українознавства за ІІІ місце у ІІ Міжнародному конкурсі для вчителів закладів загальної середньої освіти України та освітніх установ української діаспори "Українознавчі пріоритети освітнього процесу" (вчитель зарубіжної літератури Бужор О.М.)

- Золота грамота від проєкту "Всеосвіта" (вчитель зарубіжної літератури Бужор О.М.)

2020/2021 навчальний рік

- Почесна грамота Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради дипломант районного туру професійного конкурсу "Учитель року - 2021" в номінації "Математика" (вчитель математики та інформатики Доманова Я.М.)

2019/2020 навчальний рік

- Диплом ІІ ступеня Управління освіти Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради за перемогу в районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знахідок" у номінації "Інформатика" (вчитель математики та інформатики Доманова Я.М.);

- Диплом ІІ ступеня Управління освіти Адміністарції Шевченківського району Харківської міської ради за перемогу в районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знахідок" у номінації "Математика" (вчитель математики та інформатики Доманова Я.М.);

- Диплом ІІІ ступеня Управління освіти Адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради за перемогу в районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знаходок" у номінації "Правознавство. Громадянська освіта"