/Files/images/2020_ОЗ_2.JPG

Мета «Школи сприяння здоров’ю»

Розробка моделі закладу освіти, яка б сприяла збереженню та зміцненню дитячого здоров’я, мотивації на здоровий спосіб життя, комплексного підходу до зменшення негативного впливу середовища на здоров’я і стан інтелектуального та морального розвитку дитячого організму, формуванню гармонійно розвиненої особистості з новим поглядом на власне „Я” та з бажанням самореалізовуватися, самоудосконалюватися, а також змінювати на краще власний соціально – культурний простір .

Завдання:

• Створення в закладі освіти умов для реалізації актуальних завдань мотивації дітей дошкільного так молодшого шкільного віку на здоровий спосіб життя.
  • Створення необхідних умов для збереження фізичного та психічного здоров’я учасників освітнього процесу.
  • Організація навчальної, виховної і розвивальної діяльності учнів та вихованців таким чином, щоб зберегти та поліпшити діяльність життєвозабезпечуючих систем та органів, зменшити негативний вплив шкільної діяльності на функціональні можливості організму, створення безпечного освітнього середовища.
  • Проведення просвітницької, пропагандистської, агітаційної роботи серед батьків та громадськості з метою пропаганди переваги здорового способу життя.