Тема тижня - здоровий простір

Здоровий простір - це простір, у якому дитина почувається комфортно та радісно, простір, в якому дитині приємно навчатися чи відпочивати. Також здоровий простір - це той, де людина може вільно проявляти себе, висловлювати свої думки та переживання, а у відповідь отримує прийняття, підтримку та відсутність осуду з боку оточуючих. А в ширшому розумінні, наш простір - це наша планета, про “здоров’я” якої ми маємо дбати.

Завдання для школи:

1. Облаштувати у школі “простір емоцій”(або “простір для себе”/”простір душі”/ваш варіант назви) - простір, який надихає дітей висловлювати свої почуття, виражати те, що всередині, показувати себе справжніх. (Наприклад, це може бути дошка/стіна/ватман/кімната/куточок/ваш варіант, де діти мають змогу виражати себе: вести щоденник вдячності/малювати/позначати свої емоції за день/кріпити фото/творити мапу мрій/ваш варіант). Яким саме буде цей простір, який його формат, “правила” та наповнення - визначаєте ви. (Варіант для шкіл на дистанційному навчанні: придумати, яким може бути такий простір вдома - та запропонувати учням разом з батьками створити його у своїх оселях.)

2. Запропонувати учням створити мотиваційні постери з написами та картинками, що їх надихають - та розвісити їх по школі (або вдома).

3. Влаштувати активність/захід/флешмоб тощо на тему екології та турботи про планету Земля.

Успіхів вам!

Звіт про проведення 2 тижня