/Files/images/медиатека.jpg

Основні завдання і напрямки розвитку медіатеки шкільної бібліотеки

· Удосконалення системи організації доступу читача до різноманітних джерел інформації.

· Повноцінне задоволення потреб учасників навчально-виховного процесу в навчальній, довідковій і науково-популярній літературі, забезпечення використання інформаційних технологій, роботи з електронними носіями інформації.

· Своєчасне надання учням і вчителям доступу до потрібних носіїв інформації, удосконалення аналізу інформаційних потреб, задоволення освітніх індивідуальних запитів, інтересів.

· Допомога вчителям та учням у ознайомленні з кращими аудіовізуальними та електронними носіями з усіх галузей знань.

Основні завдання медіатеки шкільної бібліотеки - виховання в учнів інформаційної культури, вміння користуватися різноманітними інформаційними носіями.

Основні напрямки роботи медіатеки шкільної біблотеки

- своєчасне забезпечення учнів і педагогічного колективу необхідною інформацією з використанням різноманітних носіїв інформації;

- надання допомоги вчителям для проведення уроків з використання інноваційних методів надання бібліотечно-бібліографічних послуг, та допомога при проведенні традиційних шкільних свят;

- систематичне поповнення фонду медіатеки шкільної бібліотеки новітніми розробками педагогічного напрямку.

Твори українських письменників

Г. Квітка-Основ'яненко "Маруся"

І. Франко "Чого являєшся мені у сні..."

І. Котляревський "Наталка Полтавка"

Географія України

"Інститут передових технологій" Географія України. Атлас для 8-9 класу. – Електронний диск. – 2004.
Електронний навчальний курс з географії з картами «Україна та регіони» виготовлений на замовлення Науково-методичного центру організації та виготовлення засобів навчання Міністерства освіти і науки України. Зміст Атласу і його структура сформовані відповідно до навчальної програми.

Атлас Економічна і соціальна географія світу

Електронний атлас Економічна і соціальна географія світу для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. – Електронний диск. – 2004.
Програма оснащена функціями зміни вихідного зображення і "мандрування" картою, які полегшують роботу з фрагментами карти і надають можливість отримання як загальної, так і більш детальної інформації. До кожної карти подано тексти-коментарі, що доповнюють і конкретизують відповідну картографічну інформацію. Наявність запитань за змістом видання допомагає користувачеві здійснити самоперевірку.

Атлас з історії України

Електорний атлас з ісорії України для 5 класу загальноосвітніх навчальних закладів.- Електронний диск. - 2004.
До Вашої уваги пропонується CD-видання, що інформативно і технічно забезпечує вивчення відповідного курсу історії. Програма оснащена функціями масштабування і “мандрування” картою, які полегшують роботу з фрагментами карти і надають можливість отримання як загальної, так і більш детальної інформації.Атлас може бути корисним не тільки як навчальне видання, а й стати в пригоді усім, хто цікавиться історією.

Атлас з всесвітньої історії

Електроний атлас для курсу з всесвітньої історії 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів. - Електронний диск. – 2004.
Охоплюють другий період Новітньої історії, від Французької революції кінця XVІІІ ст. до початку Першої світової війни. Відображають процеси утворення держав, перебіг воєнних дій, стан тогочасної культури та господарства.

Атлас з історії України

Електронний атлас з курсу «Історія України» 10 клас загальноосвітніх навчальних закладів. - Електронний диск. – 2006.
Охоплюють період вітчизняної історії від 1914 р. по 1939 р.;- Інформує про дати всіх основних подій епохи, що вивчається.

Електронні версії підручників (1-7 клас) за новим Держстандартом

Електронні версії підручників для 8-11-х класів