Соціальний захист

/Files/images/nyuu/sotsalniy_zahist/Соціальний захист 2.jpg

Соціальний захист - це система заходів, спрямованих на відновлення зовнішніх соціально-економічних, політичних, медико–екологічних, правових, психолого–педагогічних умов, які забезпечують на сучасному рівні виживання і розвиток дітей, на подолання ситуації, коли дії окремих осіб чи інститутів наносять безпосередню шкоду здоров’ю, психічному, моральному, інтелектуальному розвитку дитини.

Основні завдання соціального захисту дітей у школі:

1. Створення сприятливих умов для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дітей, забезпечення їх правового та соціального захисту.

2. Формування гармонійно розвиненої особистості, громадянина, здатного до повноцінної життєдіяльності в усіх сферах освіти, науки і культури.

3. Надання адресної допомоги дітям, що перебувають в особливо складних матеріальних умовах.

4. Поліпшення умов для дітей, які перебувають в особливо складних і надзвичайних умовах.

5. Допомога в розвитку творчих і потенціальних здібностей дітей.

6. Здійснення заходів щодо профілактики злочинності та домашнього насильства, жорсткого поводження з дітьми.

7. Попередження вживання алкоголю та психоактивних речовин.

8. Соціальний захист дітей пільгового контингенту.

Методичні рекомендації щодо організації роботи з дітьми пільгового контингент

/Files/images/nyuu/sotsalniy_zahist/Пільгові категорії.png

В рамках підписаного Меморандуму з НЮУ імені Ярослава Мудрого ведеться робота формування у дітей і підлітків навичок правомірної поведінки за допомогою спеціалістів університету, проводиться роз’яснення серед батьків щодо послуг юридичної клініки.

БУЛІНГ: ПОНЯТТЯ, ОЗНАКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

/Files/images/nyuu/3_legalclinic.nlu.edu.ua.png

Поради батькам, педагогам та учням

/Files/images/nyuu/sotsalniy_zahist/Поради батькам.png